Alfa Psikoloji Destek Merkezi

Telefon: +90 (216) 550 94 95 Telefon: +90 (342) 231 93 73
E-Posta: info@alfapsikoloji.com

Mutlu Yaşam Semineri

Mutlu Yaşam Semineri

Mutlu Yaşam Semineri


DeSeTe'nin (Denge ve Sevgi Terapisi) Özellikleri


 Bu sistemin en büyük özelliği bütüncül bir yapıya sahip olmasıdır. İnsan psikolojik, fizyolojik, biyolojik vb. bir çok faktörü içinde barındıran bir canlıdır. Modern tıp insanı parçalara bölerek incelemektedir. Ama bizim İbn-i Sina'dan bu yana devam eden geleneksel tıbbımızda insan (beden-ruh) bir bütün olarak ele alınmıştır. İşte DeSeTe sistemi de bu mantıktan yola çıkarak hazırlanmıştır. DeSeTe insanı bir bütün olarak ele alır. Bu yönüyle diğer psikoterapi yöntemlerinden ayrılıyor. Ayrıca şunu vurgulamakta fayda var. DeSeTe bir teknik değildir. Yüzlerce psikolojik, fizyolojik, biyolojik tekniklerin bir araya gelmesinden oluşan bir proğramdır, sistemdir.
Sistemin en önemli taraflarında birisi içe-dönük çalışmalardan oluşmasıdır. Siz hiç böbreğinizle konuştunuz mu? Ya da parmağınız kapının arasında kaldığında parmağınızdan özür dilediniz mi? Bu sistem sayesinde kişi kalbiyle, ciğerleri ile üreme organları ile iletişim kurmayı öğreniyor. VE BU SİSTEM SAYESİNDE SPERM ÜRETİMİNİ DURDURMUŞ OLAN TESTİSLER YENİDEN SPERM ÜRETMEYE BAŞLIYOR.Hem de herhangi bir kimyasal maddeye ihtiyaç duymadan doğal yollarla sperm üretiyor. Bayanlardaki yumurta üretimi içinde aynı şey geçerli. DeSeTe sistemi tamamen bilimsel temellere dayanır. Biz uzman olarak sadece sizin bedeninizin bu doğal özelliğini ortaya çıkarıyoruz. Bu özellik zaten yaratıcı tarafından size verilmiş.
Sistemin adına dikkat edecek olursanız 'Denge ve Sevgi Terapisi' demek istediklerimiz daha kolay anlaşılır sanırım. Yüzyılımızın hızlı yaşamı içinde biyolojik,fizyolojik,psikolojik,ruhsal,duygusal dengemiz bozuldu. Şimdi bizler bozuk bir sistemden görevini yapmasını bekliyoruz. Bu kesinlikle doğru değil? İşte DeSeTe sisteminin öncelikli görevi sevgiyle, şefkatle bozulan bu dengeyi yeniden tesis etmesidir. Çağımızdaki hastalıkların belki de % 90'ının temeli psikosomatik, psikolojiktir. Moral ve motivasyonunu güçlendirmeyen insanlar hastalanmaya mahkumdur. Hastalık insanın dengesinin bozulması değil midir? DeSeTe bir yaşam tarzıdır. Hayata bakıştır. Kendine, dünyaya, olaylara sevgi gözlüğüyle bakıştır. Kuru bir tedavi tekniği değildir.
Düşünün sperim sayısını artırmak, yumurta üretimini sağlamak için dışardan hormon takviyesi alıyorsunuz. Halbuki dışardan aldığınız hormonları sizin bedeniniz zaten üretiyor. Ama sizler bedeninizi hor ve hakir kullandığınız, kıymetini bilmediğiniz, alkol, sigara, stres, sıkıntıya maruz bıraktığınız için bedeniniz de o hormonları üretmeyi bırakıyor. Modern insanın en büyük eksikliği kendi bedenine yabancılaşmasıdır. Geçen yüzyıllarda bu kadar hastalık var mıydı? Kesinlikle hayır! Belki bir veba-o da dış kaynaklı-vardı. Birkaç hastalık daha... Şimdi soluduğumuz havadan, yediğimiz, içtiğimiz her şey yapay ve hormonlu... Kendimizi iş telaşına kaptırmışız. Hastalanınca da hastaneye koşup 'Hekim bey, beni kurtar' diyoruz. Halbuki dünyanın en iyi doktoru, hekimi sizsiniz. İşte bunun farkına vardığınızda hastalanmadan yaşamayı da öğreneceksiniz. DeSeTe sıra dışı bir sistemdir. Ne kadar anlatsak da anlatamayız, yaşamanız gerekir.
Seminerin süresi ne kadardır?
DeSeTe semineri 7 günlüktür. Günlük ortalama seans 3 saat sürer. Seanslarımız grup çalışması şeklindedir. Uzman psikolog tarafından ihtiyaç hissedildiğinde bireysel terapilere de alınırsınız. Seanslarımız beynin alfa düzeyine hitap eden meditasyon müzikleri ile takviye edilir. Neşe içinde güler yüzle 3 saatin nasıl geçtiğini anlayamazsınız.

DeSeTe Seminerinin içeriği
Seminerde katılımcı kendi bedeninin temel dinamiklerini hücre düzeyinde kontrol etmeyi öğrenir. Kendi bedeninizi, ruhunuzu yönetmek kontrol etmek istiyorsanız öncelikle hücrelerinizi yönetmeyi öğrenmelisiniz. Aslında panik atak hastaları hücre yönetmeyi farkına varmadan çok güzel başarmaktadırlar. Örneğin; '5 dakika sonra kalbim çarpacak' der ve gerçekten de 5 dakika sonra kalbi çarpmaya başlar. Acilen hastaneye kaldırılır. Filmler çekilir ama bunun bir kalp krizi olmadığı anlaşılır. İşte biz panik atak hastalarının kolaylıkla yaptığı bu hücre, organ yönetme işlemini gelen danışanlarımıza öğretiyoruz. Ve bu yönetme işini olumlu yönde kullanıyoruz. Cinsel organlarınıza istediğiniz talimatı gönderip çalışmalarını sağlayabilirsiniz. Yeter ki organlar kesilip vücuttan alınmış olmasın.
7 günlük seminere katılan kişiler pratik olarak öğrendiği teknikler sayesinde;
Olması gereken sağlığına kavuşur; 
Vücudunun bağışıklık sistemi güçlenir;
Uyguladığımız teknikler sayesinde kişinin hayata bakış açısı değişir, daha pozitif düşünmeye ve yaşamaya başlar. 
Bedensel ve ruhsal birliktelik sağlandığı için daha önce işlevini yerine getiremeyen organlar yeniden çalışmaya başlar. 
Kişinin giderek kendini daha iyi hissetmesi sonucunda, iş verimliliği ve hayat kalitesi artar.

DeSeTe sisteminde poşetler dolusu ilaç almak yoktur. Zihinsel, bedensel, ruhsal egzersizlerle hayatınızı değiştirmek sizin elinizde... Negatif inanç kalıplarınızı değiştirmeden sağlığınıza kavuşmanız mümkün değildir. 'Ben başarısızım... Benden adam olmaz... Ben aptalın tekiyim' diye düşünen biri 24 saat çalışsa da yine de başarılı, mutlu, huzurlu olamaz. DeSeTe sisteminde insan kendi özüne dönüyor. Mutlu, huzurlu, sağlıklı yaşamanın şifreleri zaten sizin içinizde... Biz uzman olarak sadece o şifreleri çözmenize yardımcı oluyoruz.
 

DeSeTe Sistemi İle Aşağıdaki Psikolojik Ve Fizyolojik Sorunlarda Başarılı Sonuçlar Elde Edilmektedir.
Kısırlık (Bayan ve erkekler) 
Korkular - Cinsel hastalıklar (kist, prostat,miyom, iktidarsızlık,erken boşalma) 
Cinsel performansın artırılması 
Depresyon
Panik atak
Obsesif kompulsif bozukluklar
Göz bozuklukları ve hastalıkları 
Sperim sayısında artış ve sperimlerde hareketlilik 
Kan dolaşımı bozuklukları (felçler, yüksek ve düşük tansiyon, el ve kollardaki uyuşmalar) 
Kemik hastalıkları 
Kireçlenme, bel ve boyun fıtıkları 
Sigara Bırakma 
Kulak, burun, boğaz hastalıkları, bademcik? 
Sürekli yorgunluk hali 
Solunum yolu hastalıkları 
Diş eti problemleri 
Mide, bağırsak hastalıkları (reflü, gastrit, ülser) 
Bağışıklık sistemi hastalıkları (metabolizma problemleri, tiroid) 
Sindirim yolu hastalıkları 
Kalp-damar hastalıkları 
Şeker hastalığı 
Stres, 
Bağımlılık, madde bağımlılığı 
Kanser 
Astım 
Doğum
Baş ağrıları ve migrenler 
Uykusuzluk 
Regl (adet) dönemleri sorunları 
Cilt sorunları 
Konuşma Bozuklukları (Kekemelik,pelteklik)


BEBEK İSTEYEN AİLELERİN DİKKATİNE!
DeSeTe Psikolojik destek programına kimler katılabilir?
1-Tıbbi tedavilerden olumlu sonuç alamamış olanlar...
2-Kısırlık teşhisi konulmuş olanlar...
3-Biyolojik bir problemi olmayan sıkıntısı psikolojik olanlar...
4-Tıbbi olarak sperim ve yumurta üretimine engel bir bozukluğu olmayanlar...
5-Tüp bebek denemiş ama başarılı olamamış olanlar...
6-Aşılama yapmış başarılı olamamış olanlar...
8-Çocuk sahibi olmak için her türlü çabayı göstermeye hazır olanlar SEMİNERLERİMİZE KATILABİLİRLER. Ayrıca sağlıklı yaşamak isteyen herkes bu seminerlere katılabilir ama biz çocuk sahibi olmak isteyen aileleri yoğun olarak alıyoruz. 
Not: Seminere çiftler beraber alınır. Sorun ister erkekte, isterse bayanda olsun fark etmez. Sonuca ulaşmak için çiftler arasında uyumun olması gerekiyor. Bunun için çiftleri 10 gün boyunca beraber seminere alıyoruz. Öncelikle bizimle irtibata geçmenizi öneriyoruz.
Bütün yolları denediyseniz sizin için son bir fırsat... 'DeSeTe' yi denemekle ne kaybedeceksiniz? Ama denerseniz kazancınız çok büyük olacak. Onlarca 'kısır'denilen aile çocuk sahibi oldu. Evinizin neşesi bebişiniz belki de sizi bekliyor.

Tags: kekemelik, panik atak, depresyon, vajinismus,  depresyon gaziantep, gaziantep panik atak, gaziantep vajinismus, gaziantep kekemelik, gaziantep psikolog, aile terapisi, cinsel terapi, sınav kaygısı, erken boşalma